Черкаський національний університет ім.БогданаХмельницького 30 квітня (неділя) проводить у форматі зовнішнього незалежного оцінювання 2017р. тестування з фізики.

До уваги учнів 11 класів та випускників минулих років!

Черкаський національний університет ім.БогданаХмельницького 30 квітня (неділя) проводить у форматі зовнішнього незалежного оцінювання 2017р. тестування з фізики. Тестування безоплатне.

Тестування буде проводитись у корпусі №3 Черкаського національного університету за адресою: м.Черкаси, бульвар Шевченка, 79. Тестування розпочинається об 11.00.

Особам, які виявили бажання взяти участь у тестуванні, необхідно:

1. Зареєструватися на офіційному сайті Черкаського національного університету www.cdu.edu.ua (розділ «Ресурси» – АІС «Абітурієнт»). Особам, які реєструвалися раніше у АІС «Абітурієнт», реєструватися непотрібно (зайти у систему можна під своїм логіном та паролем).

2. Після реєстрації зайти у АІС «Абітурієнт» під своїм логіном та паролем і обрати предмет, з якого Ви бажаєте пройти тестування. Після цього Ви будете зареєстровані для проходження тестування. Реєстрація на тестування розпочинається 10 квітня і завершується 26квітня.

3. З’явитися для проходження тестування не пізніше, ніж за 20 хвилин до його початку (тестування розпочинається об 11.00). При собі потрібно мати ручку з пастою чорного кольору.

Проїзд від залізничного вокзалу: маршрутним автобусом №26, тролейбусом №3 до зупинки "Університетська".

Проїзд від центрального автовокзалу маршрутними автобусами №№6,26 до зупинки "Університетська".

Проїзд з центру міста: тролейбусами №№1,7, маршрутними автобусами №№4, 11, 14, 31 до зупинки "Університетська"

Телефон: (0472) 56-56-04

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.