Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

/Files/images/0novini_18_19/shkola/viber image.jpg /Files/images/0novini_18_19/shkola/viber image1.jpg

Кам'янська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів - загальноосвітній навчальний заклад Всеукраїнського експерименту


9 березня 2016 р. Міністерство освіти та науки видало наказ за № 237 про надання Кам'янській загальноосвітній спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів статусу експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня. Відповідно затверджено тему та програму дослідно-експериментальної роботи: «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі» на 2015–2025 роки.

/Files/images/0_novini_16_17/rzne/AAG_3236.jpg

Колектив Кам'янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів занесено на районну Дошку пошани за вагомий внесок у розбудову сучасної школи, її модернізацію та запровадження новітніх педагогічних технологій.

/Files/images/0novini_18_19/zno_2019/ZNO.jpg


Шановні батьки майбутніх першокласників!

В школі працює консультаційний пункт з питань навчання дітей в умовах Нової української школи. Звертайтеся до вчителів Гончарової Тетяни Володимирівни, Логи Наталії Миколаївни та заступника з навчально-виховної роботи Волошиної Ніни Петрівни.

Чекаємо в робочі дні з 9-00 до 15-00 години.