Драйв"

Сьогодна доволі поширеною формою виховної роботи є клуб веселих і умітливих.

В нашій школі створена дитяча команда КВК "Драйв". Членами команди є діти різних вікових категорій - творчі, енергійні і з чудовим почуттям гумору, а саме:

Степаненко Владислав - капітан команди, учень 10-А класу.

Макогін Ірина, Підгорний Ярослав - учні 10-А класу.

Заставенко Марина - учениця 9-А класу.

Могилка Даша, Піддимай Денис, Чирва Владислав - учні 8-Б класу.

Бойко Вікторія - учениця 8-А класу.

Робота в клубі дуже подобається школярам, адже виховує в них культуру спілкування, формує комунікативні навички, розвиває критичне мислення та уміння грамотно виявляти гумористичні сторони реальності, відстоювати власну позицію, а головне дає змогу показати свої артистичні здібності.

Вже кілька років команда "Драйв" виборює призові місця як в районі, так і на обласному рівні.

В 2011 році команда "Драйв" стала золотим призером районного фестивалю "Обери свою професію" та срібним призером області.

В 2012, 2013 - переможець районного фестивалю "Обери свою професію".

/Files/images/komandi/IMG_0711.jpg

/Files/images/komandi/Изображение 026.jpg

/Files/images/komandi/Изображение 032.jpg

"Еврика"

З 2005 року в школі працює клуб юних інтелектуалів "Еврика". Щорічно команда ерудитів гідно захищає честь школи у районній грі брейн-ринг.

В 2014 році в тематичній грі "За 80 хвилин навколо світу" перемогу здобули:

Гнєдіна Ірина - капітан, учениця 10-А класу,

Макогін Ірина - учениця 10-А класу,

Власенко Мирослава - учениця 9-А класу,

Вакуленко Сергій - учень 9-А класу,

Коломієць Дарія - учениця 9-Б класу,

Копаниця Яна - учениця 9-Б.

/Files/images/P1240218.JPG

/Files/images/komandi/P1240221.JPG

/Files/images/komandi/P1240225.JPG

"Дивограй"

Літературно обдаровані діти - це талановиті учні з особливими творчими можливостями та інтелектуальним потенціалом. Для таких учнів при нашій школі працює гурток "Дивограй" під патронатом учителя української мови та літератури О.І.Кунцевич. Найяскравіше сузір'я наших поетів створюють:

Будяк Радміла, Стащук Юлія - учениці 7-Б класу,

Ков'язіна Наталія, Заставенко Марина - учениці 9-Б та 9-А класів,

Сидоренко Микола - учень 11-Б класу.

Ці діти є неодноразовими учасниками і переможцями районних та обласних поетичних конкурсів і читань.

/Files/images/komandi/P3060009.JPG

/Files/images/komandi/P3060014.JPG

/Files/images/komandi/P3060018.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.